Od 2024 roku cena Thermomix wzrośnie i będzie wynosić 6455 zł. To ostatni moment, aby skorzystać z oferty w starej cenie!
Książka O Pieczywie

Jak zdobyć książkę „O pieczywie” jako prezent?

Książka „O pieczywie” to idealna propozycja dla osób, które marzą o własnej domowej piekarni. Otrzymując ją jako prezent przy zakupie Thermomix TM6, zyskują Państwo nie tylko wyjątkowy przewodnik po świecie wypieków, ale także inspirację do eksperymentowania w kuchni. Książka ta jest idealnym uzupełnieniem urządzenia Thermomix TM6, które jest niezbędnym narzędziem w każdej kuchni.

Jakie przepisy znajdują się w książce „O pieczywie”?

W książce „O pieczywie” znajduje się 60 przepisów na różne rodzaje wypieków. Autorzy proponują przepisy na chleby i bułki na zakwasie oraz pieczywo długiej fermentacji. Znajdziemy tam również przepisy na szybkie wypieki z użyciem drożdży.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać prezent?

Aby otrzymać książkę „O pieczywie” jako prezent przy zakupie Thermomix TM6, należy dokonać zakupu urządzenia w okresie od 01.04.2023 r. do 30.04.2023 r.

Zobacz mój artykuł o przygotowaniu domowego chleba za pomocą Thermomixa
Autor Marta GmyrekMarta GmyrekAutor bloga MixMarty.pl

Jestem przedstawicielem handlowym Vorwerk Polska / Thermomix od ponad 8 lat. Moją pasją jest gotowanie i kocham dzielić się z innymi moją miłością do dobrego, zdrowego jedzenia, ponieważ wiem, że właściwa dieta pozwala cieszyć się życiem na maksa.
Zapraszam do kontaktu!