Od 2024 roku cena Thermomix wzrośnie i będzie wynosić 6455 zł. To ostatni moment, aby skorzystać z oferty w starej cenie!
Nakładka krojąca gratis

Nowa promocja: nakładka krojąca gratis

Teraz możemy mieć to, na co wszyscy czekaliśmy – promocję na nakładkę krojącą do Thermomixa. Dzięki niej, szybko i łatwo pokroimy warzywa i owoce w dowolny kształt. Czy chodzi o plasterki ogórków, starte jabłka z marchewką na surówkę, czy też ziemniaki w postaci drobnych paseczków do placków ziemniaczanych – wszystko to jest możliwe. Dzięki nakładce zaoszczędzimy mnóstwo czasu i wysiłku, który zwykle pochłania ręczne krojenie lub tarcie składników. Teraz wszystko będzie pokrojone szybko, łatwo i wyglądać będzie estetycznie.

Jak dodatkowo zdobyć książkę „O pieczywie” jako prezent?

Książka „O pieczywie” to idealna propozycja dla osób, które marzą o własnej domowej piekarni. Otrzymując ją jako prezent przy zakupie Thermomix TM6, zyskują Państwo nie tylko wyjątkowy przewodnik po świecie wypieków, ale także inspirację do eksperymentowania w kuchni. Książka ta jest idealnym uzupełnieniem urządzenia Thermomix TM6, które jest niezbędnym narzędziem w każdej kuchni.

Jakie przepisy znajdują się w książce „O pieczywie?

W książce „O pieczywie” znajduje się 60 przepisów na różne rodzaje wypieków. Autorzy proponują przepisy na chleby i bułki na zakwasie oraz pieczywo długiej fermentacji. Znajdziemy tam również przepisy na szybkie wypieki z użyciem drożdży.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać prezenty?

Aby otrzymać nakładkę krojącą oraz książkę „O pieczywie” jako prezent przy zakupie Thermomix TM6, należy dokonać zakupu urządzenia w okresie od 22.04.2023 r. do 30.04.2023 r.

Spiesz się, bo promocja trwa do wyczerpania zapasów!

Zobacz co potrafi nakładka krojąca
Autor Marta GmyrekMarta GmyrekAutor bloga MixMarty.pl

Jestem przedstawicielem handlowym Vorwerk Polska / Thermomix od ponad 8 lat. Moją pasją jest gotowanie i kocham dzielić się z innymi moją miłością do dobrego, zdrowego jedzenia, ponieważ wiem, że właściwa dieta pozwala cieszyć się życiem na maksa.
Zapraszam do kontaktu!