Prezentacja Thermomix

Prezentacja Thermomix TM6 – jak wygląda pokaz?

Jeśli szukasz urządzenia kuchennego, które ułatwi Ci zdrowe odżywianie, a jednocześnie zastąpi kilkanaście kuchennych sprzętów to warto poznać Thermomix. Gotowanie, wyrabianie ciasta, miksowanie, mielenie, ubijanie, mieszanie, ważenie, gotowanie na parze, sous-vide, wolne gotowanie, rozdrabnianie, fermentacja i wiele innych czynności zrobisz w tym jednym urządzeniu. Zobaczysz też jak można korzystać z funkcji mycia wstępnego i dowiesz się jak czyścić Thermomix. Thermomix to niezwykle wszechstronny robot kuchenny, który łączy w sobie ponad 20 funkcji i pozwala przygotowywać pyszne i zdrowe potrawy w prosty i szybki sposób. W tym wpisie opowiem Ci, na czym polega prezentacja Thermomix i dlaczego warto się na nią umówić.

Co obejmuje prezentacja Thermomix?

Prezentacja Thermomix to bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie z przedstawicielem handlowym firmy Vorwerk, który pokaże Ci wszystkie możliwości i zalety tego urządzenia. Podczas prezentacji dowiesz się wielu praktycznych rzeczy na temat Thermomixa. Prezentacja odbywa się w Twoim domu lub w innym miejscu, które wybierzesz. Możesz zaprosić na nią swoich znajomych lub rodzinę, aby wspólnie poznać Thermomix i spróbować przygotowanych w nim dań. Warto zrobić prezentację we własnej kuchni ponieważ wtedy zobaczysz ile miejsca zajmuje, gdzie będzie dla niego odpowiednie miejsce i jak prosto, szybko i bez bałaganu można z niego korzystać.

Termin prezentacji jest ustalany wspólnie, tak aby wszystkim pasowało. Oczywiście jest możliwość umówienia się na prezentację także w weekend.

Prezentacja Thermomix
Pokaz Thermomix

Przebieg prezentacji Thermomix

W trakcie prezentacji Thermomix poznasz też przedstawiciela, który będzie Twoim opiekunem. Zawsze możesz się zwrócić się do niego w przypadku pytań lub wątpliwości. Jest to element opieki posprzedażowej. Jako właściciel Thermomixa, który kupisz podczas prezentacji, masz pewność, że zawsze możesz liczyć na wsparcie swojego opiekuna. To bardzo ważne ponieważ w trakcie użytkowania może pojawić się wiele pytań. 

Podczas prezentacji przedstawiciel handlowy zaprezentuje Ci urządzenie Thermomix TM6, które jest najnowszym modelem na rynku. Thermomix TM6 ma wiele nowych funkcji, takich jak gotowanie sous-vide, fermentowanie, karmelizowanie, gotowanie ryżu czy pieczenie z wykorzystaniem sensora. Ponadto posiada duży ekran dotykowy z dostępem do cyfrowej platformy Cookidoo, która zawiera ponad 50 tysięcy przepisów z różnych kuchni świata (w Polsce jest ich prawie 6 tysięcy). Dzięki temu możesz łatwo znaleźć inspirację na każdy posiłek i śledzić krok po kroku instrukcje przygotowania.

Na prezentacji Thermomix przedstawiciel handlowy przygotuje dla Ciebie i Twoich gości kilka potraw. Menu zawiera przystawkę, danie główne, deser i napój. Wszystkie składniki są zapewnione przez przedstawiciela handlowego, więc nie musisz się o nic martwić. Możesz również zapytać o możliwość dostosowania menu do Twoich preferencji lub alergii pokarmowych.

Prezentacja Thermomix – korzyści

Prezentacja Thermomix to świetna okazja, aby zobaczyć na własne oczy, jak działa to urządzenie i jakie efekty daje. Możesz zadawać pytania, dotykać i testować urządzenie oraz oczywiście degustować przygotowane potrawy. Prezentacja trwa około dwóch godzin i jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca. Nie musisz nic kupować ani podpisywać żadnych umów. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakup Thermomix®, przedstawiciel handlowy pomoże Ci w wyborze najlepszej oferty i sposobu płatności.

Korzyści dla gospodarza prezentacji

Za organizację prezentacji zakończoną sprzedażą, gospodarz może wybrać dla siebie prezent z katalogu prezentów. Produkty dostępne w katalogu prezentów są niezwykle przydatne w codziennym gotowaniu i przygotowywaniu posiłków. Są świetnym uzupełnieniem Thermomixa.

Jak umówić się na prezentację Thermomix?

Jeśli chcesz umówić się na prezentację Thermomix, skontaktuj się ze mną klikając w jeden z poniższych przycisków. Chętnie odpowiem na Twoje pytania. Wspólnie też ustalimy dogodny termin spotkania. Nie zwlekaj i poznaj Thermomix już dziś!

Prezentacja Thermomix to sposób, aby poznać możliwości urządzenia Thermomix i zgłębić wiele praktycznych wskazówek, których nigdzie nie znajdziesz!

Podczas prezentacji istnieje możliwość zakupienia Thermomixa.

Podsumowanie

Warto umówić się na prezentację urządzenia Thermomix ponieważ masz wtedy możliwość poznania wszystkich funkcji, które Thermomix posiada, możesz samodzielnie przygotować dania, a następnie je spróbować. Poznasz także szczegółowo zalety i działanie aplikacji Cookidoo, sposoby na zakup Thermomixa oraz otrzymasz zaproszenie do współpracy z firmą Vorwerk jako przedstawiciel.

Autor Marta GmyrekMarta GmyrekAutor bloga MixMarty.pl

Jestem przedstawicielem handlowym Vorwerk Polska / Thermomix od ponad 9 lat. Moją pasją jest gotowanie i kocham dzielić się z innymi moją miłością do dobrego, zdrowego jedzenia, ponieważ wiem, że właściwa dieta pozwala cieszyć się życiem na maksa.
Zapraszam do kontaktu!