Od 2024 roku cena Thermomix wzrośnie i będzie wynosić 6455 zł. To ostatni moment, aby skorzystać z oferty w starej cenie!
Thermomix funkcje

Thermomix funkcje

Funkcje Thermomix są bardzo szerokie. Thermomix: gotuje, praży, mieli, sieka, roztapia, wyrabia wszystkie rodzaje ciasta, podgrzewa, waży, rozdrabnia, miksuje, dusi, miesza, ubija, ubija na ciepło, blenduje, emulguje, gotuje na parze, karmelizuje, fermentuje, zagęszcza. Dodatkowo posiada funkcje: gotowania jajek, wolnego gotowania, sous vide, czajnika oraz obierania warzyw. Tyle tego jest, że nie wiem czy o czymś nie zapomniałam.

Oto kilka przykładów funkcji Thermomix TM6

  1. Miksowanie – Thermomix może służyć do miksowania różnego rodzaju produktów spożywczych, takich jak owoce, warzywa, mięso, ryby czy zioła. Można z niego korzystać zarówno do przygotowywania smoothie, jak i sosów, past czy puree.
  2. Gotowanie – Thermomix posiada funkcję gotowania, dzięki czemu można w nim przygotować różnego rodzaju potrawy, takie jak zupy, sosy, gulasze czy desery. Urządzenie posiada kilka trybów gotowania, takich jak gotowanie na parze, duszenie czy rumienienie, wolne gotowanie, sous-vide co pozwala na dużą różnorodność przygotowywanych potraw.
  3. Mielenie – Thermomix posiada również funkcję mielenia, dzięki czemu można w nim zmielić ziarna zbóż, orzechy czy przyprawy. Można z niego korzystać do przygotowywania mąki, mielonych orzechów czy przypraw do dań.
  4. Ważenie – Thermomix posiada wbudowany wskaźnik wagi, dzięki czemu można w nim dokładnie ważyć produkty spożywcze. Jest to bardzo przydatne podczas przygotowywania potraw, ponieważ pozwala na dokładne odmierzenie składników.

To tylko kilka przykładów na to jakie funkcje posiada Thermomix. Urządzenie to jest bardzo wszechstronne i pozwala na przygotowywanie wielu różnorodnych potraw.

Funkcje Thermomix – pytania

Autor Marta GmyrekMarta GmyrekAutor bloga MixMarty.pl

Jestem przedstawicielem handlowym Vorwerk Polska / Thermomix od ponad 8 lat. Moją pasją jest gotowanie i kocham dzielić się z innymi moją miłością do dobrego, zdrowego jedzenia, ponieważ wiem, że właściwa dieta pozwala cieszyć się życiem na maksa.
Zapraszam do kontaktu!