Od 2024 roku cena Thermomix wzrośnie i będzie wynosić 6455 zł. To ostatni moment, aby skorzystać z oferty w starej cenie!

Przedstawiciel Thermomix Gorlice

Thermomix Gorlice
Przedstawiciel Thermomix Gorlice

Cześć, jestem Marta!

Marta Gmyrek – Przedstawiciel Thermomix Gorlice. Chcesz poznać funkcje i możliwości Thermomix TM6? Dobrze trafiłeś. Jestem przedstawicielem Thermomix Gorlice od ponad 8 lat. Umów się ze mną na niezobowiązującą prezentację, a odpowiem na wszystkie pytania związane z Thermomixem i Thermomix Friend. Wspólnie też przygotujemy pyszne jedzenie.

Twój przedstawiciel Thermomix w Gorlicach

Thermomix możesz zakupić u mnie za gotówkę lub w systemie ratalnym dopasowanym do Twoich możliwości. Czekam na Twój kontakt!

Chcesz zobaczyć jak działa Thermomix TM6?

Zadzwoń lub napisz  i umówimy się na prezentację. Chętnie opowiem Ci i pokażę to fajne urządzenie. Przygotujemy kilka potraw i przekonasz się jak wygląda gotowanie z Thermomixem, który łączy w sobie wiele urządzeń kuchennych.

Co potrafi Thermomix?

Thermomix jest nowoczesnym i doskonale zaprogramowanym robotem kuchennym, który może zastąpić kilka innych urządzeń. Posiada funkcjonalne oprogramowanie i dostęp do platformy z przepisami, aby umożliwić łatwe i wygodne gotowanie. Thermomix może kroić, miksować, gotować i blendować, a instrukcje do poszczególnych etapów gotowania wyświetlane są na wbudowanym ekranie. Kupno Thermomix to znakomita okazja, aby poszerzyć swoje umiejętności kulinarne i otworzyć się na nowe możliwości w kuchni.

Jak wygląda prezentacja?

Firma Vorwerk sprzedaje swój główny produkt przez handlowców, którzy przeprowadzają prezentacje u klientów w ich domach. Handlowcy odpowiadają za wsparcie, pomoc, a także udzielanie wskazówek w zakresie użytkowania robota. Sprzedaż przez takich przedstawicieli pozwala na budowanie zaufania do marki i rozwiązywanie wątpliwości dotyczących zakupu po przedstawieniu możliwości Thermomixa. Jestem oficjalnym przedstawicielem Vorwerk / Thermomix – napisz do mnie lub zadzwoń – umówimy się na prezentację!

Thermomix Gorlice – gdzie kupić?