Od 2024 roku cena Thermomix wzrośnie i będzie wynosić 6455 zł. To ostatni moment, aby skorzystać z oferty w starej cenie!

Przedstawiciel Thermomix Grybów

Thermomix Grybów
Przedstawiciel Thermomix Grybów

Cześć, jestem Marta!

Marta Gmyrek – Przedstawiciel Thermomix Grybów. Chcesz poznać funkcje i możliwości Thermomix TM6? Dobrze trafiłeś. Jestem przedstawicielem Thermomix Grybów od ponad 8 lat. Umów się ze mną na niezobowiązującą prezentację, a odpowiem na wszystkie pytania związane z Thermomixem i Thermomix Friend. Wspólnie też przygotujemy pyszne jedzenie.

Twój przedstawiciel Thermomix w Grybowie

Możesz kupić Thermomix u mnie, płacąc gotówką lub korzystając z opcji ratalnej, dostosowanej do Twoich potrzeb. Skontaktuj się ze mną!

Chcesz poznać urządzenie Thermomix TM6?

Zadzwoń lub napisz na Whatsapp / Messenger  i umów się ze mną na prezentację. Opowiem Ci i pokażę to niesamowite urządzenie. Wspólnie przygotujemy kilka potraw i przekonasz się jak wygląda gotowanie z Thermomixem, który łączy w sobie kilkanaście urządzeń kuchennych.

Czy właściwie jest Thermomix?

Thermomix jest uniwersalnym robotem kuchennym, który łączy funkcjonalność wielu urządzeń w jednym. Zapewnia profesjonalne gotowanie w każdej kuchni. Producentem tego urządzenia jest firma Vorwerk, a nazwa pochodzi od połączenia „thermo” (ogrzewanie) i „mix” (mieszanie). Thermomix posiada element grzewczy, wagę i silnik do szybkiego i powolnego mieszania i miksowania. Gotowanie w tym urządzeniu jest proste i przyjemne, a uzyskane dania są smaczne i zdrowe, niezależnie od tego, czy są przygotowywane przez początkującego kucharza czy też doświadczonego szefa kuchni.

Jak wygląda prezentacja?

Wspólnie umawiamy się na dogodny termin i miejsce. Na prezentację możecie zaprosić swoich przyjaciół czy rodzinę. Mogę zaprezentować Ci Thermomix w Twoim domu, podczas wspólnego gotowania. Przyjadę z moim urządzeniem Thermomix TM6 i niezbędnymi produktami. Wcześniej ustalimy menu, które pozwoli na poznanie wszystkich funkcji tego wszechstronnego urządzenia kuchennego.

Thermomix Grybów – gdzie kupić?