Od 2024 roku cena Thermomix wzrośnie i będzie wynosić 6455 zł. To ostatni moment, aby skorzystać z oferty w starej cenie!

Przedstawiciel Thermomix Stary Sącz

Thermomix Stary Sącz
Przedstawiciel Thermomix Stary Sącz

Cześć, jestem Marta!

Marta Gmyrek – Przedstawiciel Thermomix Stary Sącz. Chcesz poznać funkcje i możliwości Thermomix TM6? Dobrze trafiłeś. Jestem przedstawicielem Thermomix Stary Sącz od ponad 8 lat. Umów się ze mną na niezobowiązującą prezentację, a odpowiem na wszystkie pytania związane z Thermomixem i Thermomix Friend. Wspólnie też przygotujemy pyszne jedzenie.

Twój przedstawiciel Thermomix w Starym Sączu

Możesz kupić Thermomix u mnie, za gotówkę lub na raty dostosowane do Twoich potrzeb. Skontaktuj się ze mną!

Chcesz poznać urządzenie Thermomix TM6?

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub via Messenger / Whatsapp, aby umówić się na prezentację Thermomix. Chętnie opowiem Ci o tym niezwykłym urządzeniu i pokażę jego możliwości. Razem przygotujemy kilka potraw, abyś mógł zobaczyć jak wygodne i łatwe jest gotowanie z Thermomixem, który zastępuje kilkanaście innych urządzeń kuchennych.

Czy warto kupić Thermomix?

Thermomix to wielofunkcyjny robot kuchenny, który oferuje szeroki zakres możliwości takich jak gotowanie, gotowanie na parze, siekanie, mielenie, emulgowanie, wyrabianie ciasta, blendowanie i ważenie. Przydaje się on zapracowanym, osobom, które chcą zdrowo jeść, tym, którzy lubią zaskakiwać w kuchni, tym z małą kuchnią oraz tym, którzy dużo gotują. Thermomix pozwala oszczędzać czas i miejsce, a także umożliwia przygotowywanie posiłków od podstaw.

Zapraszam na prezentację!

Prezentacja jest bezpłatna i nieobowiązkowa. Razem ustalimy wygodny termin i miejsce. Możesz zaprosić swoich znajomych, rodzinę lub sąsiadów – im więcej, tym lepiej, ale nie martw się, jeśli nikt nie przyjdzie. Celem prezentacji jest poznanie urządzenia i podzielenie się moją miłością do gotowania i Thermomixa. Przed prezentacją zapytam o alergie pokarmowe i preferencje, aby ustalić odpowiednie menu. Przyniosę ze sobą produkty, a Ty możesz przygotować podstawowe składniki, takie jak sól, pieprz i woda. Standardowo przyrządzimy 5-6 potraw, które nie zabiorą wiele czasu dzięki łatwości i wygodzie gotowania z Thermomixem. Czas prezentacji zależy od ilości pytań i rozmów, ale nie odjadę, dopóki nie najecie się do syta. Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz. Serdecznie zapraszam do umawiania prezentacji.

Thermomix Stary Sącz – gdzie kupić?