Przedstawiciel Thermomix Krynica Zdrój

Thermomix Krynica Zdrój
Przedstawiciel Thermomix Krynica Zdrój

Cześć, jestem Marta!

Marta Gmyrek – Przedstawiciel Thermomix Krynica Zdrój. Chcesz poznać funkcje i możliwości Thermomix TM6? Dobrze trafiłeś. Jestem przedstawicielem Thermomix Krynica Zdrój od ponad 8 lat. Umów się ze mną na niezobowiązującą prezentację, a odpowiem na wszystkie pytania związane z Thermomixem i Thermomix Friend. Wspólnie też przygotujemy pyszne jedzenie.

Twój przedstawiciel Thermomix w Krynicy Zdroju

Thermomix możesz zakupić u mnie za gotówkę lub w systemie ratalnym dopasowanym do Twoich możliwości. Czekam na Twój kontakt!

Chcesz poznać urządzenie Thermomix TM6?

Zadzwoń lub napisz  i umów się ze mną na prezentację. Chętnie opowiem Ci i pokażę to niesamowite urządzenie. Wspólnie przygotujemy kilka potraw i przekonasz się jak wygląda gotowanie z Thermomixem, który łączy w sobie kilkanaście urządzeń kuchennych.

Thermomix – wiele urządzeń w jednym

Thermomix łączy w sobie wiele funkcji różnych urządzeń kuchennych, takich jak mikser, blender, parowar, szybkowar, młynek do kawy, urządzenie do gotowania ryżu, wolnowar itd. W najnowszych modelach dodano także opcję fermentowania i czajnika. Thermomix jest oszczędny w kwestii zajmowanego miejsca i braku konieczności używania wielu naczyń, co ułatwia gotowanie i sprzątanie. Niezależnie od umiejętności kucharskich, Thermomix umożliwia przygotowanie smacznych i wymyślnych potraw. Kupując oddzielnie sprzęty kuchenne, takie jak mikser, blender czy parowar, koszt może być zbliżony lub równy cenie Thermomixa.

Jak wygląda prezentacja?

Prezentacje Thermomix to najlepszy sposób, aby bliżej poznać możliwości urządzenia. Osobista prezentacja trwa zwykle do 3 godzin i jest bezpłatna, można zaprosić na nią rodzinę czy przyjaciół. Podczas prezentacji pokazywane są urządzenia i ich działanie, omawiane są ich funkcje i odpowiadane na pytania klientów. Jeśli prezentacja odbywa się u klienta, wspólnie przygotowuje się kilka potraw na urządzeniu Thermomix. Skontaktuj się w mną – wspólnie umówimy się na dogodny termin i miejsce.

Thermomix Krynica Zdrój – gdzie kupić?