Przedstawiciel Thermomix Piwniczna Zdrój

Thermomix Piwniczna Zdrój
Przedstawiciel Thermomix Piwniczna Zdrój

Cześć, jestem Marta!

Marta Gmyrek – Przedstawiciel Thermomix Piwniczna Zdrój. Chcesz poznać funkcje i możliwości Thermomix TM6? Dobrze trafiłeś. Jestem przedstawicielem Thermomix Piwniczna Zdrój od ponad 8 lat. Umów się ze mną na niezobowiązującą prezentację, a odpowiem na wszystkie pytania związane z Thermomixem i Thermomix Friend. Wspólnie też przygotujemy pyszne jedzenie.

Twój przedstawiciel Thermomix w Piwnicznej Zdroju

Thermomix możesz zakupić u mnie za gotówkę lub w systemie ratalnym dopasowanym do Twoich możliwości. Czekam na Twój kontakt!

Chcesz poznać urządzenie Thermomix TM6?

Zadzwoń lub napisz  i umów się ze mną na prezentację. Chętnie opowiem Ci i pokażę to niesamowite urządzenie. Wspólnie przygotujemy kilka potraw i przekonasz się jak wygląda gotowanie z Thermomixem, który łączy w sobie kilkanaście urządzeń kuchennych.

Czym jest Thermomix?

Thermomix jest unikalnym robotem kuchennym, który posiada funkcję grzania, kolorowy ekran dotykowy i zaawansowany moduł sterujący. Jest to jedyny produkt pod nazwą Thermomix, który jest uznawany za jeden z najbardziej prestiżowych robotów kuchennych na rynku, z powodu licznych patentów. Cena jest jednak dość wysoka, kilka tysięcy złotych. Niemniej jego użytkownicy twierdzą, że warto go mieć. Chociaż nie jest to niezbędne urządzenie do gotowania, to jednak jest bardzo pomocne dla osób, które cenią sobie różnorodne menu i szybkie przygotowywanie potraw. Thermomix może również stać się inspiracją do gotowania bardziej wyszukanych potraw i eksperymentowania w kuchni. Posiadacze Thermomixa mają dostęp do dużej bazy przepisów i urządzenie prowadzi ich krok po kroku przez proces przygotowania potrawy.

Umówmy się na prezentację!

Zobacz Thermomix na żywo dzięki bezpłatnej i niezobowiązującej prezentacji z przedstawicielem marki Vorwerk – czyli ze mną 🙂 Poznasz działanie sprzętu i jego możliwości, a ja pomogę Ci w przygotowaniu kilku wspaniałych potraw. Nie musisz się specjalnie przygotowywać, ponieważ ja zapewnię wszystkie niezbędne produkty spożywcze. Zgłoś swoje zainteresowanie telefonicznie, sms lub za pomocą Messenger / Whatsapp.

Thermomix Piwniczna Zdrój – gdzie kupić?