Przedstawiciel Thermomix Limanowa

Thermomix Limanowa
Przedstawiciel Thermomix Limanowa

Cześć, jestem Marta!

Marta Gmyrek – Przedstawiciel Thermomix Limanowa. Chcesz poznać funkcje i możliwości Thermomix TM6? Dobrze trafiłeś. Jestem przedstawicielem Thermomix Limanowa od ponad 8 lat. Umów się ze mną na niezobowiązującą prezentację, a odpowiem na wszystkie pytania związane z Thermomixem i Thermomix Friend. Wspólnie też przygotujemy pyszne jedzenie.

Twój przedstawiciel Thermomix w Limanowej

Thermomix możesz zakupić u mnie za gotówkę lub w systemie ratalnym dopasowanym do Twoich możliwości. Czekam na Twój kontakt!

Chcesz poznać urządzenie Thermomix TM6?

Zadzwoń lub napisz  i umów się ze mną na prezentację. Chętnie opowiem Ci i pokażę to niesamowite urządzenie. Wspólnie przygotujemy kilka potraw i przekonasz się jak wygląda gotowanie z Thermomixem, który łączy w sobie kilkanaście urządzeń kuchennych.

Thermomix TM6 – co potrafi?

Thermomix to urządzenie wielofunkcyjne, łączące w sobie wiele funkcji potrzebnych w kuchni, takich jak gotowanie na parze, wyrabianie ciasta, miksowanie, emulgowanie, podgrzewanie itp. Jego nazwa odzwierciedla dwie funkcje – gotowanie i mieszanie. Thermomix umożliwia łatwe i szybkie gotowanie, nawet dla osób, które nie lubią gotować. Z jego pomocą można przygotować każde danie. Aplikacja Cookidoo, dostępna w Thermomix, zawiera tysiące przepisów z całego świata, które można przeglądać i wybierać według własnych preferencji.

Jak wygląda prezentacja?

Wspólnie umawiamy się na dogodny termin i miejsce. Na prezentację możecie zaprosić swoich przyjaciół czy rodzinę. Podczas prezentacji wspólnie przygotowujemy kilka potraw, które oczywiście zdegustujecie.  Prezentacja jest zupełnie bezpłatna i nie zobowiązuje. W trakcie spotkania opowiem o wszystkich funkcjach Thermomixa i jak z nich korzystać, a także o tym jak utrzymać Thermomix w czystości i dobrej kondycji. Pokażę również jak korzystać z platformy z przepisami Cookidoo, jak planować posiłki aby nie marnować jedzenia, robić listę zakupów, aby nie wydawać pieniędzy na zbędne produkty.

Prezentacja Thermomix jest organizowana przeze mnie, aby pokazać wszystkie funkcjonalności i możliwości tego urządzenia. Zazwyczaj prezentacja odbywa się u Ciebie w domu. Wyjaśnię działanie urządzenia i przygotuję kilka potraw na waszych oczach, odpowiadając na pytania i wyjaśniając szczegóły. Prezentacja jest niezobowiązująca i po jej zakończeniu nie ma obowiązku zakupu urządzenia. Zadzwoń lub napisz  i umów się ze mną na prezentację.

Thermomix Limanowa – gdzie kupić?