Od 2024 roku cena Thermomix wzrośnie i będzie wynosić 6455 zł. To ostatni moment, aby skorzystać z oferty w starej cenie!

Porady Thermomix

Porady Thermomix – najczęściej zadawane pytania (FAQ) na temat urządzenia Thermomix. Wszystko co musisz wiedzieć, aby zacząć swoją przygodę z Thermomiksem.

Thermomix Sensor

Thermomix Sensor – nowość od Vorwerk

Thermomix Sensor to niesamowicie przydatne urządzenie kuchenne, które znacząco ułatwi przygotowywanie smacznych posiłków. W tym artykule omówimy, jak wykorzystać Thermomix Sensor, aby osiągnąć najlepsze efekty i cieszyć się wyjątkowym smakiem potraw.

Obieranie ziemniaków Thermomix

Obieranie ziemniaków w Thermomix TM6

Przedstawiam skuteczne sposoby na obieranie ziemniaków w Thermomix, włącznie z poradami dotyczącymi młodych ziemniaków. Dzięki nim unikniesz brudnych rąk i zaoszczędzisz czas.

Osłona noża miksującego Thermomix TM6

Osłona noża miksującego Thermomix TM6

Osłona noża miksującego Thermomix TM6 to niezbędne wyposażenie każdego pasjonata kuchni. Dzięki niej, Twoje potrawy będą smaczniejsze i zdrowsze, a gotowanie stanie się jeszcze przyjemniejsze. Sprawdź, jakie funkcje oferuje osłona noża 2.0!

Thermomix na raty

Thermomix na raty – kiedy 0% na TM6

Opcja zakupu urządzenia Thermomix na raty trwa cały czas. Zawsze możesz skorzystać z oferty kredytowej na zakup Thermomixa. Kilka razy w roku dostępne są raty 0% na zakup Thermomixa. Wówczas raty są oferowane bez odsetek, bez prowizji, a RRSO wynosi 0%.

Aplikacja Cookidoo

Czym jest aplikacja Cookidoo? Cena i zalety

Cookidoo – klucz do kulinarnego sukcesu! Jeśli kochasz gotowanie i szukasz inspiracji w kuchni, ta innowacyjna aplikacja Thermomixa spełni Twoje marzenia kulinarne. Wiele tysięcy sprawdzonych przepisów, spersonalizowane podejście do gotowania i wiele więcej czeka na Ciebie. Dowiedz się więcej o aplikacji Cookidoo i odkryj smak świata już teraz!