Promocje Thermomix

Promocje Thermomix

Szukasz sposobu na ułatwienie sobie codziennego gotowania? Chcesz jeść zdrowo i smacznie, ale brakuje Ci czasu lub umiejętności kulinarnych? Thermomix TM6 to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Promocje Thermomix pomogą Ci zdobyć wymarzone urządzenie taniej lub z dodatkowymi prezentami.

Thermomix to inwestycja w wygodę, zdrowie i łatwość w gotowaniu. Choć może wydawać się inwestycją początkowo kosztowną, długoterminowo przynosi wiele korzyści.

Dlaczego warto wybrać Thermomix?

  • Społeczność Thermomix. Dołącz do tysięcy użytkowników Thermomixa, którzy dzielą się swoimi przepisami i doświadczeniami.
  • Gwarancja jakości. Urządzenie jest objęte 2-letnią gwarancją producenta.
  • Satysfakcja gwarantowana. Możesz zwrócić urządzenie w ciągu 30 dni od zakupu, jeśli nie będziesz z niego zadowolony.

Zainwestuj w Thermomix TM6 i zmień swoje życie na lepsze!

Aktualne promocje Thermomix

W ramce poniżej znajdują się zawsze aktualna promocje Thermomix, które obowiązują w danym okresie na zakup urządzenia Thermomix.

💥 Zapłacimy za Ciebie pierwszą ratę!

Promocja kredytowa: Kup Thermomix TM6 w ofercie na 20 rat i więcej, a my zapłacimy 1 ratę za Ciebie!

Raty wynoszą:
✅ 20 rat: 368 zł
✅ 24 raty: 315 zł
✅ 36 rat: 225 zł
✅ 48 rat: 180 zł

🎁 Każdy klient, który w lipcu zakupi Thermomix otrzyma w prezencie: saturator do wody gazowanej Soda Stream w kolorze czarnym lub białym 🤍🖤

Oferta ważna w dniach 01-31.07.2024 r.

Zadzwoń, napisz i zapytaj o szczegóły:
☎️ 506 058 838

💬 Zapytaj mnie o szczegóły.

Aktualna cena Thermomix

W tym artykule znajdziesz szczegółowe informacje na temat wszystkich dostępnych opcji zakupu urządzenia Thermomix. Omawiam zarówno zakup samego urządzenia, jak i zestawu z akcesoriami.

Thermomix na raty

Jeśli interesuje Cię opcja zakupy Thermomixa na raty, to ten artykuł jest dla Ciebie. Zapoznaj się ze wszystkimi możliwościami zakupu na raty i poznaj swoją miesięczną ratę.

Jesteś zdecydowany? Zapraszam do kontaktu!

Autor Marta GmyrekMarta GmyrekAutor bloga MixMarty.pl

Jestem przedstawicielem handlowym Vorwerk Polska / Thermomix od ponad 9 lat. Moją pasją jest gotowanie i kocham dzielić się z innymi moją miłością do dobrego, zdrowego jedzenia, ponieważ wiem, że właściwa dieta pozwala cieszyć się życiem na maksa.
Zapraszam do kontaktu!