Od 2024 roku cena Thermomix wzrośnie i będzie wynosić 6455 zł. To ostatni moment, aby skorzystać z oferty w starej cenie!

Przedstawiciel Thermomix Tarnów

Thermomix Tarnów
Przedstawiciel Thermomix Tarnów

Cześć, jestem Marta!

Marta Gmyrek – Przedstawiciel Thermomix Tarnów. Chcesz poznać funkcje i możliwości Thermomix TM6? Dobrze trafiłeś. Jestem przedstawicielem Thermomix Tarnów od ponad 8 lat. Umów się ze mną na niezobowiązującą prezentację, a odpowiem na wszystkie pytania związane z Thermomixem i Thermomix Friend. Wspólnie też przygotujemy pyszne jedzenie.

Twój przedstawiciel Thermomix w Tarnowie

Thermomix możesz zakupić u mnie za gotówkę lub w systemie ratalnym dopasowanym do Twoich możliwości. Czekam na Twój kontakt!

Chcesz poznać urządzenie Thermomix TM6?

Zadzwoń lub napisz  i umów się ze mną na prezentację. Chętnie opowiem Ci i pokażę to niesamowite urządzenie. Wspólnie przygotujemy kilka potraw i przekonasz się jak wygląda gotowanie z Thermomixem, który łączy w sobie kilkanaście urządzeń kuchennych.

Czy warto kupić Thermomix?

Mając Thermomix w swojej kuchni nie musisz kupować gotowych, przetworzonych i niejednokrotnie bardzo drogich produktów ponieważ większość tych niezbędnych na co dzień możesz zrobić w domu. Zaczynając od przypraw, bulionów, poprzez mąki bezglutenowe, mleka roślinne, masła, jogurty, majonez, musztardę, napoje, aż po pieczywo, ciasta a nawet wędliny, pasztety i likiery. Nie mówiąc już o przetworach: dżemy, powidła, ketchupy, passaty, przeciery pomidorowe, ogórkowe oraz sałatki. A wszystko to w jednym urządzeniu, które dodatkowo posiada tryb mycia wstępnego i potrafi samo się umyć 😉

Jak wygląda prezentacja?

Wspólnie umawiamy się na dogodny termin i miejsce. Na prezentację możecie zaprosić swoich przyjaciół czy rodzinę. Podczas prezentacji wspólnie przygotowujemy kilka potraw, które oczywiście zdegustujecie.  Prezentacja jest zupełnie bezpłatna i nie zobowiązuje. W trakcie spotkania opowiem o wszystkich funkcjach Thermomixa i jak z nich korzystać, a także o tym jak utrzymać Thermomix w czystości i dobrej kondycji. Pokażę również jak korzystać z platformy z przepisami Cookidoo, jak planować posiłki aby nie marnować jedzenia, robić listę zakupów, aby nie wydawać pieniędzy na zbędne produkty.

Thermomix Tarnów – gdzie kupić?