Od 2024 roku cena Thermomix wzrośnie i będzie wynosić 6455 zł. To ostatni moment, aby skorzystać z oferty w starej cenie!

Przedstawiciel Thermomix Bochnia

Thermomix Bochnia
Przedstawiciel Thermomix Bochnia

Cześć, jestem Marta!

Marta Gmyrek – Przedstawiciel Thermomix Bochnia. Chcesz poznać funkcje i możliwości Thermomix TM6? Dobrze trafiłeś. Jestem przedstawicielem Thermomix Bochnia od ponad 8 lat. Umów się ze mną na niezobowiązującą prezentację, a odpowiem na wszystkie pytania związane z Thermomixem i Thermomix Friend. Wspólnie też przygotujemy pyszne jedzenie.

Twój przedstawiciel Thermomix w Bochni

Thermomix możesz zakupić u mnie za gotówkę lub w systemie ratalnym dopasowanym do Twoich możliwości. Czekam na Twój kontakt!

Chcesz dowiedzieć się więcej o Thermomix TM6?

Zaproś mnie na prezentację – zadzwoń lub napisz. Chętnie opowiem Ci o super urządzeniu Thermomix, które łączy funkcje kilkanaście urządzeń kuchennych. Razem przygotujemy potrawy, byś mógł zobaczyć jak proste i efektywne jest gotowanie z tym urządzeniem.

Czy warto kupić Thermomix?

Posiadając Thermomix, nie musisz już kupować drogich i przetworzonych produktów, ponieważ możesz samodzielnie wykonać wiele z nich w domu. Od przypraw, bulionów, przez mąki bezglutenowe, mleka roślinne, masła, jogurty, majonez, musztardę, napoje, aż po pieczywo, ciasta i nawet wędliny, pasztety i likiery. Nie wspominając już o koncentratach, takich jak dżemy, powidła, ketchupy, passaty, przeciery pomidorowe, ogórkowe i sałatki. Wszystko w jednym urządzeniu, które dodatkowo posiada funkcję automatycznego mycia, co znacznie ułatwia codzienną eksploatację.

Jak wygląda prezentacja?

Prezentacja Thermomix jest okazją, aby rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące wartości zakupu tego super urządzenia kuchennego. Cena modelu TM6 jest znacząca, dlatego warto poznać jego funkcje i możliwości przed dokonaniem zakupu. Podczas spotkania ze mną, będziesz miał możliwość zobaczyć i poznać możliwości Thermomix TM6, otrzymasz informacje o opcjach zakupu, a jeśli zdecydujesz się na zakup, możesz załatwić wszystkie formalności tego samego dnia. Prezentacja jest zupełnie bezpłatna i nie zobowiązuje. Wspólnie umawiamy się na dogodny termin i miejsce.

Thermomix Bochnia – gdzie kupić?