Od 2024 roku cena Thermomix wzrośnie i będzie wynosić 6455 zł. To ostatni moment, aby skorzystać z oferty w starej cenie!
Thermomix na raty

Thermomix na raty – kiedy 0% na TM6

Opcja zakupu urządzenia Thermomix na raty trwa cały czas. Zawsze możesz skorzystać z oferty kredytowej na zakup Thermomixa. Kilka razy w roku dostępne są raty 0% na zakup Thermomixa. Wówczas raty są oferowane bez odsetek, bez prowizji, a RRSO wynosi 0%.

Ostatni raz Thermomix TM6 w cenie 5995 zł

Od 1 stycznia 2024 roku cena Thermomix® TM6 wzrośnie o 460 zł i będzie wynosić 6455 zł. To ostatni moment, aby skorzystać z oferty w starej cenie!

Do końca roku możesz kupić zestaw:
✅ Thermomix TM6 + sensor (200 zł taniej) w cenie 6490 zł
✅ Thermomix TM6 + sensor + UNN (Usługą Nieodpłatnej Naprawy)w cenie 6989 zł

Każdy klient otrzyma książkę „Jadalne prezenty” o wartości 120 zł.

🗓️ Oferta ważna 1-31 grudnia 2023

Thermomix na raty – możliwości

– Możesz skorzystać ze standardowej oferty kredytowej, która dostępna jest przez cały rok i jest dopasowana do Twoich możliwości. Ilość rat możesz dowolnie wybrać w przedziale 10-48. W standardowym oprocentowaniu kredytu (stan na luty 2023 przy nowej cenie urządzenia 5995 zł) kwota raty wynosi przykładowo:

  • 10 rat po 641,40 zł,
  • 48 rat po 166,90 zł.

Dokonując wpłaty własnej za część urządzenia, możesz obniżyć automatycznie wysokość raty.

TM6 raty 0%

Najczęściej kredyt 0% na Thermomix jest na 10 lub 20 rat. Wtedy cenę urządzenia (5995 zł) dzielimy przez ilość rat:

  • 10 rat po 599,50 zł,
  • 20 rat po 299,75 zł.

Pojawia się również opcja zakupu na 15 lub 36 rat.

Jak wygląda zakup na raty Thermomixa?

Umowa kredytowa na Thermomix, zarówno standardowa, jak i raty 0% na Thermomix, zawierana jest online w jednym z trzech banków: Alior Bank, Credit Agricole lub Cofidis. Podpisanie umowy następuje za pomocą kodu SMS, który klient do staje na telefon bezpośrednio z banku, oraz podpisując się na ekranie telefonu lub tabletu.

Co potrzebuję do zakupu Thermomix na raty?

Nie potrzebujesz żadnego zaświadczenia z pracy – kredyt jest na oświadczenie. Oznacza to, że dane, które podajesz we wniosku kredytowym są zgodne z prawdą co potwierdzasz smsem i podpisem na telefonie lub tablecie. Jedynie musisz mieć przy sobie ważny dowód osobisty oraz mieć stały dochód: umowa o pracę, własna działalność, renta, emerytura, KRUS.

Po wypełnieniu online wniosku kredytowego w ciągu kilku minut następuje weryfikacja zdolności kredytowej i decyzja banku. Cała procedura trwa 5-10 minut. Po załatwieniu wszystkich formalności związanych z kredytem, od razu możesz cieszyć się urządzeniem, gdyż w chwili obecnej Thermomix dostępny jest od ręki.

Masz więcej pytań?

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące kredytu i zakupu Thermomixa TM6 na raty, to jestem do dyspozycji. Zapraszam do kontaktu!

Autor Marta GmyrekMarta GmyrekAutor bloga MixMarty.pl

Jestem przedstawicielem handlowym Vorwerk Polska / Thermomix od ponad 8 lat. Moją pasją jest gotowanie i kocham dzielić się z innymi moją miłością do dobrego, zdrowego jedzenia, ponieważ wiem, że właściwa dieta pozwala cieszyć się życiem na maksa.
Zapraszam do kontaktu!