Od 2024 roku cena Thermomix wzrośnie i będzie wynosić 6455 zł. To ostatni moment, aby skorzystać z oferty w starej cenie!
Cena Thermomix - ile kosztuje thermomix 2023

Cena Thermomix TM6 – ile kosztuje w 2023?

Jak kształtuje się cena Thermomix w 2023 roku? Ile kosztuje model Thermomix TM6? W sprzedaży jest tylko jeden najnowszy model Thermomix TM6 w stałej cenie 5995 zł.

Ostatni raz Thermomix TM6 w cenie 5995 zł

Od 1 stycznia 2024 roku cena Thermomix® TM6 wzrośnie o 460 zł i będzie wynosić 6455 zł. To ostatni moment, aby skorzystać z oferty w starej cenie!

Do końca roku możesz kupić zestaw:
✅ Thermomix TM6 + sensor (200 zł taniej) w cenie 6490 zł
✅ Thermomix TM6 + sensor + UNN (Usługą Nieodpłatnej Naprawy)w cenie 6989 zł

Każdy klient otrzyma książkę „Jadalne prezenty” o wartości 120 zł.

🗓️ Oferta ważna 1-31 grudnia 2023

W zestawie oprócz Thermomixa TM6, znajdują się również akcesoria: Varoma, koszyczek, kopystka, motylek, osłona przed rozpryskiwaniem, a także książka Proste Pomysły, zarówno w wersji papierowej jaki i elektronicznej. Dodatkowo, otrzymujemy sześciomiesięczny dostęp do platformy z przepisami Cookidoo. Więcej informacji o tym, co znajduje się w zestawie zamieściłam w Poradach.

Tylko przy zakupie Thermomixa możesz wybrać dodatkowe ubezpieczenie (UNN – Usługa Nieodpłatnej Naprawy) na kolejne 3 lata za 499 zł.

Standardowo gwarancja na urządzenie Thermomix jest na 2 lata (jeśli zakup jest na firmę to gwarancja jest na 1 rok), a UNN przedłuża gwarancję do 5 lat (UNN nie jest dostępna przy zakupie urządzenia na firmę).

Ile kosztuje Thermomix w zestawie?

Thermomix można również zakupić w zestawie z pomocnikiem Thermomix Friend w cenie 7710 zł. Jeśli już posiadasz Thermomix model TM6 lub poprzedni TM5, to możesz dokupić tylko Thermomix Friend z dodatkowym kompletnym naczyniem miksującym w cenie 2195 zł.

Cena Thermomix – jak zapłacić?

Istnieje kilka możliwości zapłaty za urządzenie:

  • gotówka – możesz całą kwotę zapłacić gotówką,
  • przelew – otrzymasz link do płatności i w prosty sposób zapłacisz za Thermomix,
  • mieszany – część można zapłacić gotówką – tzw. wpłata własna, a część rozłożyć na raty,
  • kredyt – możesz skorzystać z oferty kredytowej, która dostosowana jest do Twoich możliwości. Ilość rat 10-48. W standardowym oprocentowaniu kredytu (stan na luty 2023 przy nowej cenie urządzenia) kwota wpłaty wynosi: 10 x 641,40 zł, 48 x 166,90 zł.

Kilka razy w roku mamy promocję kredytową 0% najczęściej na 10 lub 20 rat. Wtedy cenę urządzenia dzielimy przez ilość rat: 10 rat po 599,50 zł lub 20 rat po 299,75 zł.

Ostatnim sposobem w jaki możesz zdobyć Thermomix jest jego wypracowanie. Możesz dołączyć do naszego zespołu i pracować tak jak ja z pasją i ogromną radością. Więcej dowiesz się tutaj.

Oszczędności z Thermomixem

Z Thermomixem bardzo szybko zaoszczędzisz. To inwestycja, która bardzo szybko się zwróci ponieważ:

  • nie będziesz marnować jedzenia – jest mnóstwo sposobów, aby dobrze zaplanować zakupy, ilość przygotowanych potraw czy zrobienie pysznych dań z tego co zostało,
  • gotowe dania, które do tej pory zamawiasz szybko, łatwo i dużo taniej zrobisz sam(a) np. burgery, pizze, tortille, calzone, sushi i wiele wiele innych,
  • zaoszczędzisz na pieczywie, które obecnie jest bardzo drogie (te w miarę dobre) lub kiepskiej jakości ( z głębokiego mrożenia),
  • z łatwością przygotujesz zapasy do swojej spiżarni: ketchupy, dżemy, powidła, przeciery, passaty, sałatki,
  • samodzielnie zrobisz dobrej jakości majonez, kostki rosołowe, wegetę, sosy do sałatek, obiadu, pasty, hummus, czy tahini,
  • samodzielnie można także przygotować kosmetyki, różnego rodzaju likiery, nutellę, masło orzechowe, a także mąki bezglutenowe czy też mleka roślinne.

Zakup Thermomixa naprawdę się opłaca.

Gdzie kupić Thermomix?

Najlepiej bezpośrednio u przedstawiciela Thermomix. Zapraszam do siebie. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące płatności, kredytu lub cen, to jestem do dyspozycji. Zapraszam do kontaktu!

Pytania i odpowiedzi

Autor Marta GmyrekMarta GmyrekAutor bloga MixMarty.pl

Jestem przedstawicielem handlowym Vorwerk Polska / Thermomix od ponad 8 lat. Moją pasją jest gotowanie i kocham dzielić się z innymi moją miłością do dobrego, zdrowego jedzenia, ponieważ wiem, że właściwa dieta pozwala cieszyć się życiem na maksa.
Zapraszam do kontaktu!

Comments are closed.