Od 2024 roku cena Thermomix wzrośnie i będzie wynosić 6455 zł. To ostatni moment, aby skorzystać z oferty w starej cenie!
Aplikacja Cookidoo

Czym jest aplikacja Cookidoo? Cena i zalety

Cookidoo to innowacyjna aplikacja, która zmienia sposób, w jaki gotujemy i eksperymentujemy w kuchni. Cookidoo jest integralną częścią Thermomixa. Jest to specjalna platforma stworzona przez firmę Vorwerk z przepisami na Thermomix. Znajduje się w niej ponad 5 tysięcy przepisów z Polski (80 tysięcy na całym świecie), stworzonych i przetestowanych przez szefów kuchni. Co tydzień do platformy dodawane są nowe przepisy. Ta zaawansowana aplikacja jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które kochają gotowanie, szukają inspiracji kulinarnej i chcą zaoszczędzić czas w kuchni. Jest też bardzo dobrym przewodnikiem dla tych, którzy zaczynają gotować czy też piec. W tym artykule zaprezentujemy, czym jest aplikacja Cookidoo, omówimy cenę abonamentu oraz przedstawimy dostępne opcje korzystania z Cookidoo bez konieczności wykupowania abonamentu.

Aplikacja Cookidoo

Aplikację Cookidoo można pobrać z oficjalnych źródeł, zależnie od używanego urządzenia. Oto różne sposoby pobrania aplikacji Cookidoo:

  • Użytkownicy systemu iOS (iPhone lub iPad) mogą pobrać aplikację Cookidoo z App Store.
  • Użytkownicy systemu Android mogą pobrać aplikację Cookidoo z Google Play Store.
  • Dla komputerów stacjonarnych: użytkownicy mogą zalogować się na stronę internetową Cookidoo (cookidoo.pl) za pomocą przeglądarki internetowej.

Warto pamiętać, że aplikacja Cookidoo może wymagać konta użytkownika, aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich funkcji i przepisów. Utworzenie konta na platformie Cookidoo jest zwykle proste i pozwala na dostęp do spersonalizowanych funkcji

Spersonalizowane podejście do gotowania

Kiedy przychodzi czas na gotowanie, każdy z nas ma inne preferencje czy też ograniczenia dietetyczne. Aplikacja Cookidoo rozumie tę różnorodność i oferuje spersonalizowane podejście do gotowania. Dzięki tej platformie, możemy dostosować przepisy do naszych preferencji, alergii czy dostępności składników.

Wyszukiwanie zaawansowane

Aplikacja Cookidoo oferuje zaawansowane narzędzie do wyszukiwania przepisów. Wystarczy skorzystać z wygodnego filtrowania i wprowadzić np. rodzaj posiłku, pożądane składniki, czas przygotowania, rodzaj diety, a aplikacja zaproponuje idealne przepisy dostosowane do Twoich preferencji.

Wyszukiwanie w Cookidoo

Planowanie posiłków i lista zakupów

Czasami trudno jest wymyślić, co gotować każdego dnia. Cookidoo ułatwia planowanie posiłków na cały tydzień. Możemy z łatwością utworzyć harmonogram posiłków, który sprawi, że gotowanie stanie się przyjemnością, a jedzenie będzie różnorodne i smaczne.

Dodatkowo wybrane dania można dodać do listy zakupów, która można filtrować po potrawach czy składnikach, modyfikować i wysyłać np. do osób, które mają zrobić zakupy 😉.

Cookidoo planowanie

Cena abonamentu Cookidoo

Dostęp do pełnych funkcji platformy wymaga wykupienia subskrypcji. Cena rocznego abonamentu wynosi 199 PLN (tylko 16,58 PLN miesięcznie).

Korzyści płynące z abonamentu

Wykupując abonament, otrzymujemy dostęp do ogromnej bazy przepisów – ponad 85 tys. przepisów z całego świata w tym ponad 5,5 tys. na polskiej platformie. Dzięki temu możesz eksplorować różne kuchnie świata, poznawać nowe smaki i czerpać inspirację z tysięcy  gotowych i sprawdzonych przepisów.

Czy warto wykupić abonament?

Decyzja o wykupieniu abonamentu zależy od naszych indywidualnych potrzeb. Jeśli kochamy gotowanie i ciągle szukamy nowych przepisów, to z pewnością warto rozważyć tę opcję. Cookidoo stanie się niezastąpionym asystentem kulinarnym. Zawsze możesz na próbę skorzystać z 30 dni bezpłatnego abonamentu i po tym czasie zdecydować.

Aplikacja Cookidoo bez abonamentu

Po wygaśnięciu wersji próbnej lub zakończonej subskrypcji, możesz dalej korzystać z platformy i przeglądać przepisy, ale nie wejdziesz w ich szczegóły.

Aplikacja Cookidoo na próbę

Cookidoo oferuje bezpłatny 30-dniowy okres próbny, który umożliwia planowanie posiłków, list zakupów, szczegółowych list ulubionych dań, oraz dostęp do ponad 85 tysięcy przepisów z pełną synchronizacją na kilku urządzeniach.

Platforma Cookidoo

Aplikacja Cookidoo – podsumowanie

Platforma Cookidoo to wspaniałe narzędzie dla miłośników gotowania, które oferuje:

  • spersonalizowane podejście do gotowania – wielopoziomowe filtrowanie, tworzenie własnych przepisów oraz kolekcji
  • ogromną bazę przepisów z całego świata
  • planowanie posiłków na poszczególne dni oraz tworzenie list zakupów
  • łatwe udostępnianie przepisów i list zakupów znajomym i członkom rodziny
  • oprócz przepisów na Cookidoo znajdziesz mnóstwo inspiracji – zamieszczone są tam artykuły, filmy i strony tematyczne, które jeszcze bardziej ułatwią przygotowywanie posiłków
  • dostęp do platformy z przepisami masz  zawsze i wszędzie, na telefonie, tablecie, urządzeniu Thermomix® TM6 i komputerze
  • łatwą synchronizację aplikacji na telefonie z Twoim Thermomixem.

Czytaj więcej

Ile kosztuje Thermomix?
Thermomix na raty
Autor Marta GmyrekMarta GmyrekAutor bloga MixMarty.pl

Jestem przedstawicielem handlowym Vorwerk Polska / Thermomix od ponad 8 lat. Moją pasją jest gotowanie i kocham dzielić się z innymi moją miłością do dobrego, zdrowego jedzenia, ponieważ wiem, że właściwa dieta pozwala cieszyć się życiem na maksa.
Zapraszam do kontaktu!